Crete Voice
Ελλάδα

Που θα γίνουν δωρεάν rapid test την Τρίτη

Που θα γίνουν δωρεάν rapid test την Τρίτη

Σε 175 σημεία σε όλη τη χώρα θα πραγματοποιηθούν δωρεάν rapid test για κορωνοϊό από τις ΚΟΜΥ του ΕΟΔΥ σήμερα Τρίτη (22/02).

Συγκεκριμένα:

Δ. Ελευσίνας, Α’ ΚΑΠΗ Ερμού & Πετράκη, Άνω Ελευσίνα, 09:30-15:00

Δ. Αμαρουσίου, Κεντρικό ΚΑΠΗ Αμαρουσίου, Περικλέους 22, 09:30-15:00

Δ. Πειραιά, Β΄1 ΚΑΠΗ, Βασιλ. Γεωργίου Β’ 12, 09:30-15:00

Δ. Αλίμου, Κανάρη 1, παραπλεύρως Δημοτολογίου Αλίμου, 12:00-18:00

Δ. Γλυφάδας, Παλιό Δημαρχείο Γλυφάδας, απέναντι από την Εκκλησία Αγίου Κωνσταντίνου, Βασιλέως Κων/νου, 09:30-15:00

Δ. Περιστερίου, Δημαρχείο, 11:00-18:00

Δ. Ελληνικού-Αργυρούπολης, Αίθουσα 1ου ΚΑΠΗ Αλεξιουπόλεως 27, 14:00-20:00

Δ. Κηφισιάς, Αίθουσα 1ου ΚΑΠΗ Αλεξιουπόλεως 27, 09:30-15:00

Δ. Ιλίου, Αίαντος και Χρυσηίδος (Δημαρχείο), 09:00-15:00

Δ. Χαϊδαρίου, Δημαρχείο – Στρ. Καραϊσκάκη 138 και Επαύλεως, 09:00-15:00

1ο πολυδύναμο κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Καλφοπούλειο Υγειονομικό Κέντρο, Σόλωνος 78 09:30-19:30 (κατόπιν ραντεβού-2103626869, 210362869)

2ο πολυδύναμο Κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Νέος Κόσμος, Φανοσθένους & Φρειδερίκου Σμιθ, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2109239865, 2109249787)

3ο Δημοτικό Ιατρείο-Πετράλωνα, θεσσαλονίκης & Ηρακλειδών, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2103427515, -513, 2103469165)

4ο Δημοτικό Ιατρείο-Κολωνός, Προποντίδος & Αγίας Σοφίας 110, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2105121921, 2105157239)

5ο Δημοτικό Ιατρείο-Άνω Πατήσια, Σαρανταπόρου 4, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2102015510, -511, 2102015559)

6ο πολυδύναμο Κέντρο- Δημοτικό Ιατρείο-Κυψέλη, Χανίων 4Β, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2108836200, 2108220209)

7η Δημοτική Κοινότητα, Αμπελόκηποι, Πανόρμου 59, (είσοδος από Βραστόβου), 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού, 2106993487)

Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη), 08:30-20:30

Δ. Καλαμαριάς, εντός δημοτικού θεάτρου, οδός Χηλής και Τριπόλεως 12, 09:00-15:00

Δ. Θέρμης, ΚΑΠΗ Θέρμης, Ιασωνίδου 19, 13:00-19:00

Δ. Θερμαϊκού, ΚΑΠΗ Περαίας, Ρωμανού 38, 09:00-15:00

Δ. Παύλου Μελά, στρατόπεδο Καρατάσιου, Λεωφ. Στρατού 37, 09:00-15:00

Δ. Ωραιοκάστρου, ΚΑΠΗ, Τραπεζούντος 31, 13:00-19:00

Δ. Λαγκαδά, Κέντρο Κοινότητας Δήμου Λαγκαδά, πλησίον δημαρχείου Λαγκαδά, 09:00 – 15:00

8ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Κάτω Τούμπα, Αρτάκης 9, 09:00-15:00

14ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Τριανδρία, Ηρώων 4, 09:00 – 15:00

Κοινωνικό Ιατρείο Ιεράς Μητροπόλεως Νεαπόλεως και Σταυρουπόλεως, Λαγκαδά 53, 09:00-15:00

Ιατρείο ΕΟΔΥ στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Βασιλίσσης Όλγας 198, στον προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00

Ιατρείο ΕΟΔΥ στη ΔΕΘ, είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία, 08:30-15:30

Αιτωλοακαρνανία,ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, 08:30-15:30

Αιτωλοακαρνανία,Κοινοτικό Κτίριο, ίδρυμα Τσώνη, Ναύπακτος, 09:00-14:00

Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, Παλιά Λαχαναγορά, 09:00 – 15:00

Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, ΚΑΠΗ Αγίου Κωνσταντίνου, 08:30 – 13:00

Άνδρος, ΚΥ Άνδρου, 09:00-17:00

Άνδρος, Μπατσί (πλησίον ΚΕΠ), 10:00-15:00

Αργολίδα, Αίθουσα «Δανάη», Στρατώνες Καποδίστρια, Άργος, 09:00-15:00

Αργολίδα, Κέντρο Νεότητας, Ναύπλιο, 09:00-15:00

Αργολίδα, Πνευματικό Κέντρο Ι.Ν. Αγίου Βασιλείου, Λυγουριό, 10:00-14:00

Αρκαδία, Πλατεία Πετρινού, Τρίπολη, 9:00-15:00

Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 8:00-14:00

Αρκαδία, Πλατεία Μεγαλόπολης, Μεγαλόπολη, 9:30-14:00

Άρτα, Κέντρο Υγείας-ISOBOX, 08:30-15:30

Άρτα, Γενικό Νοσοκομείο Άρτας, 08:30-15:30

Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, Ρήγα Φεραίου 58, 08:30-20:30

Αχαΐα, Πάτρα, Κέντρο Υγείας Βορείου Τομέα, Ηπείρων 32, 08:00-20:30

Αχαΐα, Αίγιο, Κέντρο Υγείας Αιγίου Οίκημα Μάνας και Παιδί, 09:00-15:00

Αχαΐα, Φαρραί, Πνευματικό Κέντρο Φαρραί, 09:00-15:00

Βοιωτία,Πνευματικό Κέντρο Θήβας,09.00-15.00

Βοιωτία,Παλιό Δημαρχείο Λιβαδειάς,08.30-13.45

Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ ,Ζιάκα 23, 08:30-15:00

Δράμα, Πρώην Δημαρχείο, Έναντι Πλατεία Ελευθερίας, 08:30 – 15:30

Δράμα, Μικροχώρι, Κοινότητα Μικροχωρίου, 09:00-13:00

Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λ. Δημοκρατίας 306, 08:30-15:30

Έβρος, Κοινότητα Λαβάρων Δήμου Σουφλίου, 12:15 -14:00

Έβρος, Παλιό Νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης, Δήμητρας 19, 09:00-15:00

Έβρος, Δημοτικό Σχολείο Μεγάλου Δερείου, 09:30-11:30

Έβρος, ΚΑΠΗ Διδυμοτείχου, 25ης Μαιου 145, 13:00-15:00

Έβρος, Κ.Υ. Ορεστιάδας, Ευριπίδου Ζίγκμπουργκ 10, 08:30 – 16.00

Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 08:00-15:00

Εύβοια, Λουτρά Αιδηψού, Λιμάνι, Αίθουσα ΟΛΝΕ, 08:30 -15:30

Εύβοια, Χαλκίδα, 4ο ΚΑΠΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ, 7ου Συντάγματος Πεζικού 20, Περιοχή Πειραϊκή Πατραϊκή , 09:00 – 14:00

Ευρυτανία, ΚΑΠΗ Καρπενησίου,08.30-15.30

Ζάκυνθος, ΚΥ Πρώην ΙΚΑ, 08:30-15:30

Ηλεία, Πύργος, Αποστολική Διακονία- πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:00-17:00

Ηλεία, Αμαλιάδα Δημαρχείο, 09:00-13:00

Ηλεία, Ζαχάρω Πνευματικό Κέντρο, 09:30-14:30

Ημαθία, ΚΑΠΗ Αλεξάνδρειας, Πλατεία Σιδηροδρομικού Σταθμού, 11:00-18:00

Ημαθία, ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, 08:30-15:00

Ημαθία, ΚΑΠΗ Νάουσας, Σωφρονίου 25, 09:00-15:00

Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00

Ηράκλειο, Πλατεία Αγίας Αικατερίνης, 09:00-15:00

Ηράκλειο, ISOBOX, Προαύλιος Χώρος 7ης ΥΠΕ, 09:00-18:00

Ηράκλειο, Μοίρες, Πολύκεντρο Μοιρών, 10:00-13:00

Θάσος, Κέντρο Υγείας Πρίνου, 08:00-15:00

Θεσπρωτία, ΓΝ Φιλιατών,08:30-13:30

Θεσπρωτία, Ηγουμενίτσα, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον, 09:00-17:00

Θεσπρωτία, Παλαιό Δημαρχείο Παραμυθιάς, 10:00-14:00

Ικαρία, Κ.Υ Ευδήλου, 09:00 – 16:00

Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου, 09:00-17:00

Ιωάννινα, Πλατεία Πύρρου, 09:00-14:00

Ιωάννινα, Βασιλικό Πωγωνιανής, 10:00-13:00

Καβάλα, Κ.Υ. Χρυσούπολης, 08:30-15:30

Καβάλα, Νομαρχία Καβάλας, 09:00-15:00

Κάλυμνος, Κεντρικός Λιμένας, 09:00-14:00

Λέρος, Δημοτικό Κτίριο Δόνα, 09:00-14:00

Καρδίτσα, Πλατεία Νικολάου Πλαστήρα (Παυσίλυπο), Μυρμιδόνων 2, 08:00-16:00

Καρδίτσα, Πλατεία Αγίας Παρασκευής, Τέρμα Σαρανταπόρου, 08:00 -14:00

Καρδίτσα, Δημαρχείο Μουζακίου, Προαύλιο Δημαρχείου, 08:00-10:00

Καρδίτσα, Πνευματικό Κέντρο Σοφάδων, 10:30-12:30

Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Παλαμά, Ηρ. Πολυτεχνείου 12, 13:00-15:00

Καστοριά, ISOBOX Λεωφόρος Κύκνων, 08:30 – 15:30

Καστοριά, Δημαρχείο Άργους Ορεστικού, Άργος Ορεστικό, 11:30-14:00

Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο, Μάντζαρου 5, 09:00-14:30

Κέρκυρα, Κέντρο Υγείας Λευκίμμης, 09:30-14:30

Κεφαλληνία, Αργοστόλι, Πλατεία Βαλλιάνου, 08:00-16:00

Κιλκίς, ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-17:00

Κιλκίς, Ευρωπός, Δημοτικό Κατάστημα, 12:00-14:00

Κιλκίς, Άγιος Πέτρος, Κοινοτικό Κατάστημα, 09:00-11:00

Κιλκίς, Γοργόπη, Αγροτικό Ιατρείο, 09:00-11:00

Κιλκίς, Τούμπα, Αγροτικό Ιατρείο, 12:00-14:00

Κοζάνη, Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαΐδας, Περγαμου 62, 08:15- 15:15

Κοζάνη, Κέντρο Υγείας Κοζάνης, Αριστοφάνους 5Α, 08:15- 19:30

Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57 (πλησίον Πανεπιστημίου), 08:30 – 15:30

Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κιάτου, Γεννηματά 2, 09:30 – 14:30

Κως, Πάρκο Πασανικολάκη, 08:00-14:00

Λακωνία, Κοινωνικό Φαρμακείο Σπάρτης, Ευαγγελίστριας 89, 09:30- 16:30

Λακωνία, Γενικό Νοσοκομείο Σπάρτης, 09:00- 14:30

Λακωνία, Κέντρο Υγείας Αρεόπολης 08:00-15:30

Λάρισα, Κεντρική Πλατεία / Μπροστά στο Δημαρχείο, 08:00-15:30

Λάρισα, Πλατεία ΟΣΕ, 08:00-18:00

Λάρισα,Φάρσαλα / Κεντρική Πλατεία – Δημαρχείο , 09:00-12:00

Λάρισα, Πλατεία Αγιάς / Δίπλα από τα Γραφεία του Κυνηγετικού Συλλόγου, 09:00-14:00

Λάρισα, Στέκι Νέας Πολιτείας. Θεοδωρακοπούλου & Καΐρη, 08:00-15:30

Λάρισα, Μύλος του Παππά, 08:00-15:30

Λάρισα, Στέκι Νεάπολης, Κλεάρχου & Πατέρα 74, 08:00-15:30

Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:00-17:00

Λασίθι, Δημαρχείο Ιεράπετρας, 10:00-14:00

Λέσβος, Κ.Υ Μυτιλήνης, 08:30 – 15:45

Λέσβος, Χιδυρα, 10:00 – 14:00

Λευκάδα, ΚΑΠΗ Λευκάδας, Σκιαδαρέση 3, 08:00-15:00

Λευκάδα, Νυδρί, Παλιό Δημαρχείο, 12:00-14:00

Λήμνος, Μύρινα, Παλαιό θυρωρείο, Ηφαίστου 1, 08:45 – 14:45

Μαγνησία, ΚΑΠΗ Αγ. Βασιλείου Δήμου Βόλου, Χατζηαργύρη & Τριανταφυλλίδη 08:30-15:30

Μαγνησία, Μεταξουργείο, Καραμπατζάκη & Αναπαύσεως 09:00-14:30

Μαγνησία, Πανθεσσαλικό Στάδιο Βόλου, 09:00-15:00

Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αίθουσα “Α. Κουμουνδούρος”, 08:30 – 15:30

Μεσσηνία, Καλαμάτα, Είσοδος Μεγάρου Χορού, 08:30 – 19:30

Μεσσηνία, Καρδαμύλη, Παλιό Δημοτικό Σχολείο, 09:00 – 13:00

Μεσσηνία, Μελιγαλάς, Isobox Κέντρου Υγείας, 09:00 – 13:00

Νάξος, Άγιος Αρσένιος 7:30-9:00

Νάξος, Εκκλησία Αγίου Νικοδήμου, Χώρα, 09:30-14:30

Ξάνθη, Κέντρο Υγείας Ξάνθης, ISOBOX, Ανδρέα Δημητρίου 1, 08:00-14:00

Ξάνθη, Περιφερειακό Ιατρείο Εύλαλου, Εύλαλο, 09:30 – 13:30

Ξάνθη, Περιφερειακό Ιατρείο Πόρτο Λάγος, Πόρτο Λάγος, 10:00 – 13:00

Πάρος, ΚΑΠΗ Παροικιάς, 11:00-14:30

Πάτμος, Σκάλα,Πνευματικό Κέντρο ,Πάτμιον 08:00-15:00

Πέλλα, Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου και Εθνικής Αντιστάσεως, 08:30-15:30

Πέλλα, Πλατεία Μικρών Καταρρακτών- Χατζηγιάννειο Κέντρο, Τσιμισκή 2, 09:00-14:30

Πιερία, Ανδρομάχη, Χώρος Εμποροπανήγυρης, 08:00 – 15:00

Πιερία, Κέντρο Υγείας Λιτοχώρου, 09:00-15:00

Πρέβεζα, Λιμενικό Ταμείο, Ελευθερίου Βενιζέλου, 20, 09:00-14:00

Πρέβεζα, ΚΑΠΗ Φιλιππιάδας, 09:00-12:00

Ρέθυμνο, Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Ι.Ν. Αγ.Γεωργίου, Καλλιθέα, 09:00-14:00

Ρέθυμνο, Αίθουσα Εκδηλώσεων Ι.Ν. Αγ.Κωνσταντίνου, Ηγ.Γαβριήλ, 09:00-14:00

Ροδόπη, Περιφερειακή Ενότητα Ροδόπης, Δημοκρατίας 1, Κομοτηνή, 08:30-19:00

Ρόδος, Πνευματικό κέντρο Καλυθιών, Καλυθιές, 09.00-14.30

Ρόδος, Παλιό νοσοκομείο Ρόδου, Παπαλουκά 5-8, 08.30-15.00

Σάμος, ISOBOX έμπροσθεν Κ.Υ Καρλοβάσου Σάμου, 08:00-15:00

Σάμος, ISOBOX έμπροσθεν Γ.Ν. ΣΑΜΟΥ, 09:00-11:30

Σάμος, Καφενείο ΚΑΠΗ, Βαθύ, (στενό Τρ. Πειραιώς), 08:00-15:00

Σέρρες, Κ.Υ. Σερρών, 08:00-19:00

Σέρρες, Σκούταρι , Κτίριο Κοινότητας 09:00 – 15:00

Σκιάθος, Λιμένας Σκιάθου, 08:00-15:30

Σύρος, Αθλητικό κέντρο Δημήτριος Βικέλας, 10:00-15:00

Τήνος, Κ.Υ Τήνου, 08:00 – 16:00

Τρίκαλα, Πλατεία Δεσποτικού, 07:30-13:30

Τρίκαλα, Ε Καπή, 10:00-15:30

Τρίκαλα, Πλατεία Καλαμπάκας, 08:00-10:00

Τρίκαλα, Αχελινάδα Καλαμπάκας, 11:00-12:00

Φθιώτιδα, Δημοτικό Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 09:00 – 15:00

Φθιώτιδα, Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας-Χώρος Εκδοτηρίων, 10:00 – 15:00

Φθιώτιδα, Kτίριο ΟΣΚ (στο Πάρκο του Λαού), Στυλίδα, 09:00 – 13:00

Φθιώτιδα, Πολιτιστικό Κέντρο Αμφίκλειας, Δήμος Αμφίκλειας- Ελάτειας, 09:00 -11:30

Φθιώτιδα, Δημοτικό Κατάστημα, Δημαρχείο Κάτω Τιθορέας ,Δήμος Αμφίκλειας- Ελάτειας, 12:00 – 14:00

Φλώρινα, Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 08:30-15:30

Φλώρινα, ΚΑΠΗ Φλώρινας, Ταγματάρχου Σωτηρίου 1 (Αίθουσα ΚΑΠΗ), 09:00-14:30

Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας,08.00-14.00

Φωκίδα, Κυριακοπούλειο Πολιτιστικό Κέντρο Ιτέας,09.00-13.00

Χαλκιδική, Νέα Μουδανιά, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου, 08:30-15:30

Χαλκιδική, Κασσάνδρα, Προαύλιος Χώρος Κ.Υ.Κασσάνδρας, 09:00 – 15:00

Χανιά, Αύλειος χώρος 2ου Κ.Υ Χανίων (1η – 2η ΤΟΜΥ), 08:30 – 14:30

Χανιά, Αύλειος χώρος 1ου Κ.Υ Χανίων (Λεωφ. Καραμανλή 99), 11:30 – 16:00

Χανιά, Πολιτιστικό Κέντρο Ταυρωνίτη , 09:30 – 14:00

Χίος, ΚΑΠΗ Πολυτεχνείου 25, 09:00-14:00

Χίος, Άγιος Κήρυκος Βροντάδου, 09:30 -14:00

Σχετικά Άρθρα

Καιρός: Γενικά αίθριος την Τρίτη

cretevoice

Που θα γίνουν δωρεάν rapid test τη Δευτέρα

cretevoice

Καιρός Παρασκευής: Υποχωρεί η σκόνη σήμερα και ανεβαίνει η θερμοκρασία

cretevoice

Θεσσαλονίκη: Φρίκη – Βίαζε τις ανήλικες φίλες των παιδιών του

cretevoice

Έκτακτο: Η Ελλάδα απελαύνει δώδεκα Ρώσους διπλωμάτες

cretevoice

Βόλος: Παιχνίδι θανάτου στο Tik Tok – Νέες συλλήψεις ανηλίκων και γονέων από την Αστυνομία

cretevoice

Χρησιμοποιούμε cookies για να κάνουμε ακόμα καλύτερη την εμπειρία σου στο site μας. Αποδοχή Περισσότερα